Gwarancja

Gwarancja najwyższej jakości
Fototapety Mural 24Jesteśmy jednym z liderów produkcji wydruków dekoracyjnych na indywidualne zamówienie w Europie Środkowej. Wydrukowaliśmy setki tysięcy metrów kwadratowych najwyższej jakości wydruków dostarczanych dla klientów w całej Europie. Nasze ogromne doświadczenie w druku wielkoformatowym i szybkiej realizacji zamówień pozwala nam na zaoferowanie Państwu produktów najwyższej jakości wraz z błyskawiczną dostawą. Wśród producentów materiałów na których drukujemy są znane europejskie i światowe firmy takie jak: Hewlett Packard, Oracall czy Intelicoat.
Zapewniamy produkty wykonane nowoczesną technologią Latex HP, dzięki czemu nasze fototapety, plakaty, naklejki i obrazy odznaczają się wyjątkową, niezrównaną kolorystyką i nasyceniem barw. Bogaty i zaawansowany technologicznie park maszyn, jakim dysponujemy gwarantuje najwyższą precyzję wykonania każdego zamówienia oraz daje pewność szybkiej realizacji.
Gwarancja terminowej wysyłki
Fototapety Mural 24Dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy – paczki z gotowymi produktami dostarczamy średnio w 3 dni robocze. Standardowy deklarowany czas realizacji to 1 dzień przy zamówieniu z opcją wysyłki ekspres do maksymalnie 6 dni roboczych z opcją wysyłki standard. Realizację zlecenia rozpoczynamy natychmiast po zaksięgowaniu pełnej wpłaty za zlecenie. Za zakończenie realizacji zamówienia uważa się dzień wysyłki gotowego produktu na adres wskazany przez klienta. Za wyjątkiem sytuacji przewidzianych w Regulaminie, gdy termin dostawy przekroczy wyżej określone ramy czasowe, Klient może oczekiwać zwrotu poniesionych kosztów wysyłki.
Eko wydruk
Fototapety Mural 24Drukujemy z użyciem najnowocześniejszej na świecie, certyfikowanej, bezpiecznej dla zdrowia technologii Latex HP, której zalety zostały docenione na całym świecie. Nie tylko ze względu na ekologiczne tusze wodne, ale także trwałość wspaniałych barw, bezwonność wydruków, brak substancji lotnych powodują, że opisana technologia nie ma sobie równych. Tusze lateksowe są w 100% bezpieczne dla zdrowia i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, czego dowodem są zamieszczone na stronie serwisu certyfikaty jednostek naukowo badawczych. Nasze wydruki cieszą niezrównaną rozpiętością barwną, stosowane są zarówno w domach jak i lokalach użyteczności publicznej, w pubach, restauracjach, a także w szpitalach, przychodniach oraz szkołach. Poprzez dbałość o ekologię i bezpieczeństwo produkcji sprzyjamy środowisku naturalnemu. Budujmy razem zdrowszą, lepszą przyszłość.
14 lat doświadczenia
Fototapety Mural 2414 lat doświadczenia w druku wielkoformatowym, szeroka znajomość mediów i technologii wydruków a także nieustanne dążenie do rozwoju i unowocześniania linii produkcyjnej sprawiają, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy perfekcjonistami w tym co robimy, stawiamy na nowoczesne rozwiązania i technologie. Należymy do pionierów w ekologicznej technologii druku Latex HP. Nowocześnie wyposażony park maszynowy pozwala nam na szybką i spełniającą wysokie standardy kontroli jakości produkcję i wysyłkę gotowych produktów. Jesteśmy jednym z liderów produkcji wydruków dekoracyjnych na indywidualne zamówienie w Europie środkowej. Wydrukowaliśmy setki tysięcy metrów kwadratowych najwyższej jakości wydruków dostarczanych dla klientów w całej Europie. Warto nam zaufać.
20 milionów fototapet
Fototapety Mural 24Na naszej stronie oferujemy Państwu ogromną galerię zdjęć, grafik i ilustracji, wszystkie dostępne są w wysokiej rozdzielczości dla zapewnienia najlepszego wydruku. Dla Państwa wygody i łatwiejszego wyszukiwania interesującego motywu, przygotowaliśmy wiele ciekawych galerii tematycznych.