Proszę czekać

Fototapety

zobacz opis produktu » « zwiń opis


Fototapety na ścianę drukowane na zamówienie to wspaniała dekoracja stworzona po to, aby upiększyć Twoje wnętrza wzorem wybranym z wielomilionowej galerii fotografii lub grafiką z własnych zbiorów zdjęć. Druk fototapety ściennej w najnowocześniejszej ekologicznej technologii druku Latex HP jest gwarantem zachowania ostrości kolorów i ich trwałości, a także bezwonności i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu. Zamówienie fototapety na ścianę jest proste – wybierasz zdjęcie, określasz wymiary fototapety, edytujesz zdjęcie, wybierasz materiał i kierujesz do wydruku.

Fototapeta

Wysokiej jakości lateksowa fototapeta klasyczna Latex Premium.

Dedykowany do dekoracji wnętrz, wysokiej jakości, matowy, fotorealistyczny papier syntetyczny powlekany lateksem. Wysoka gramatura 212 g/m2 gwarantuje trwałość i wytrzymałość materiału fototapety podczas montażu i użytkowania.

Przy zastosowaniu fototapety lateksowej w miejscach użyteczności publicznej (restauracje, puby, sklepy, salony), w kuchni, łazience czy w przedpokoju, polecamy laminowanie wydruku specjalnie do tego przeznaczonym laminatem zabezpieczającym przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety to 150 cm. Fototapety ścienne szersze niż 150 cm drukujemy w równych częściach. Bryty docinane są na styk i tak powinny być klejone. Wyjątek stanowią fototapety na ścianę, których wysokość przekracza 300 cm – drukowane są z zakładkami. Szczegóły dotyczące montażu znajdziesz TU.

Fototapeta HP PCV Free

Łatwa w aplikacji fototapeta, nie wymagająca użycia dodatkowego kleju, matowa, gładka fototapeta firmy HP.

Papier o gramaturze 175 g/m2, dedykowany do dekoracji ścian, pokryty jest od strony przylegającej do ściany warstwą kleju, który aktywowany zostaje bezpośrednio w trakcie montażu poprzez zanurzenie w wodzie. Ogromną zaletą tego rodzaju papieru jest łatwość montażu i demontażu fototapety. Papier HP nie zawiera PVC dzięki czemu jest materiałem oddychającym i bezzapachowym.

Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety to 135 cm. Fototapety na papierze HP PVC-free Wall Paper, których krótszy bok przekracza 135 cm drukujemy w częściach z zakładkami i tak też powinny być klejone.

Jeśli pojawi się konieczność demontażu fototapety wystarczy całą powierzchnię jej namoczyć poprzez przetarcie gąbką z wodą i po upływie 5 minut delikatnie odkleić. Nie ma ryzyka rozdarcia papieru. Szczegóły dotyczące montażu znajdziesz TU.

Fototapeta winylowa na flizelinie

Fototapeta winylowa na podkładzie flizelinowym – białe PCW na podkładzie flizelinowym o gramaturze 350 g/m2, z delikatnym połyskiem , dedykowana do wewnętrznych, wielkopowierzchniowych aplikacji ściennych. Idealna do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłymi klejami do tapet.

Fototapety których krótszy z boków ma więcej niż 125 cm, drukujemy w częściach. Docinanie na specjalnym trymerze daje Państwu pewność równego klejenia na styk gdzie nie będzie widać łączeń. Szczegóły dotyczące montażu znajdziesz TU.

Fototapeta na ścianę jest produktem wielkoformatowym, którego jakość graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.

 

« zwiń opis
Wyszukiwarka zdjęć

Inspiracje

1 2

Ostatnio oglądane pokaż wszystkie »

Twoje zdjęcie

Wydrukuj własne zdjęcie

Sprawdź jakie to proste! Załaduj zdjęcie, wybierz rodzaj produktu, wykadruj i zamów... więcej »
Blog

Blog

Świat wnętrz według mural24.pl. Najnowsze trendy, inspiracje, pomysły i podpowiedzi. Przejrzyj nas! więcej »
Zobacz film

Zobacz film

Jak znaleźć zdjęcie? Jak złożyć zamówienie? Te i jeszcze więcej odpowiedzi znajdziesz w filmowych poradnikach. więcej »
Instrukcja montażu

Instrukcja montażu

Zobacz jak łatwo zamontować nasze wydruki. Przeczytaj i zrób to sam! więcej »
Kontakt

Kontakt

Masz pytania? Dzwoń!
pn -pt od 8:00 do 20:00
Tel. +48 609 009 488
info@mural24.pl
więcej »
?>