Proszę czekać

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH ZAKUPÓW GWARANTUJE TRUSTED SHOPS.
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ GWARANCJI DO 10 000 ZŁ

więcej

Fototapety

zobacz opis produktu » « zwiń opis


Fototapeta drukowana na zamówienie to wspaniała dekoracja stworzona po to, aby upiększyć  Twoje ściany wzorem wybranym z wielomilionowej galerii fotografii lub grafiką z własnych zbiorów zdjęć. Druk fototapety na wymiar w najnowocześniejszej ekologicznej technologii druku Latex HP jest gwarantem zachowania ostrości kolorów i ich trwałości, a także bezwonności i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu.

Fototapeta

Wysokiej jakości lateksowa fototapeta klasyczna Latex Premium.

Dedykowany do dekoracji wnętrz, wysokiej jakości, matowy, fotorealistyczny papier syntetyczny powlekany lateksem. Wysoka gramatura 212 g/m2 gwarantuje trwałość i wytrzymałość materiału fototapety podczas montażu i użytkowania.

Przy zastosowaniu fototapety lateksowej w miejscach użyteczności publicznej (restauracje, puby, sklepy, salony), w kuchni, łazience czy w przedpokoju, polecamy laminowanie wydruku specjalnie do tego przeznaczonym laminatem zabezpieczającym przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Maksymalna szerokość jednego brytu to 150 cm. Fototapety ścienne szersze niż 150 cm drukujemy w równych częściach. Bryty docinane są na styk i tak powinny być klejone. Wyjątek stanowią fototapety na ścianę, których wysokość przekracza 300 cm – drukowane są z zakładkami. Szczegóły dotyczące montażu znajdziesz TU.

Fototapeta HP PCV Free

Łatwa w aplikacji, nie wymagająca użycia dodatkowego kleju, matowa, gładka fototapeta firmy HP.

Papier o gramaturze 175 g/m2, dedykowany do dekoracji ścian, pokryty jest od strony przylegającej do ściany warstwą kleju, który aktywowany zostaje bezpośrednio w trakcie montażu poprzez zanurzenie w wodzie. Ogromną zaletą tego rodzaju papieru jest łatwość montażu i demontażu. Papier HP nie zawiera PVC dzięki czemu jest materiałem oddychającym i bezzapachowym.

Maksymalna szerokość jednego brytu to 135 cm. Fototapety na papierze HP PVC-free Wall Paper, których krótszy bok przekracza 135 cm drukujemy w częściach z zakładkami i tak też powinny być klejone.

Jeśli pojawi się konieczność demontażu fototapety wystarczy całą powierzchnię jej namoczyć poprzez przetarcie gąbką z wodą i po upływie 5 minut delikatnie odkleić. Nie ma ryzyka rozdarcia papieru. Szczegóły dotyczące montażu znajdziesz TU.

Fototapeta winylowa na flizelinie

Tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym – białe PCW na podkładzie flizelinowym o gramaturze 350 g/m2, z delikatnym połyskiem , dedykowana do wewnętrznych, wielkopowierzchniowych aplikacji ściennych. Posiada atest niepalności B1 oraz atest higieniczny PZH . Idealna do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłymi klejami do tapet.

Fototapety których krótszy z boków ma więcej niż 125 cm, drukujemy w częściach. Docinanie na specjalnym trymerze daje Państwu pewność równego klejenia na styk gdzie nie będzie widać łączeń. Szczegóły dotyczące montażu znajdziesz TU.

Fototapeta jest produktem wielkoformatowym, którego jakość graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.

 

« zwiń opis
Wyszukiwarka zdjęć

Inspiracje

1 2 3 4

Ostatnio oglądane pokaż wszystkie »

Twoje zdjęcie

Wydrukuj własne zdjęcie

Sprawdź jakie to proste! Załaduj zdjęcie, wybierz rodzaj produktu, wykadruj i zamów... więcej »
Blog

Blog

Świat wnętrz według mural24.pl. Najnowsze trendy, inspiracje, pomysły i podpowiedzi. Przejrzyj nas! więcej »
Zobacz film

Zobacz film

Jak znaleźć zdjęcie? Jak złożyć zamówienie? Te i jeszcze więcej odpowiedzi znajdziesz w filmowych poradnikach. więcej »
Instrukcja montażu

Instrukcja montażu

Zobacz jak łatwo zamontować nasze wydruki. Przeczytaj i zrób to sam! więcej »
Kontakt

Kontakt

Masz pytania? Dzwoń!
pn -pt od 8:00 do 16:00
Tel. 95 7835 600
po 16:00 Tel. 517754263
info@mural24.pl
więcej »