BLOG

Chilloucik w domowym SPA

Wpis z dnia 12.07.2013

Usłyszałam ostatnio nowe dla mnie określenie – „ urządzić chillout” – a nawet chilloucik 🙂

Okazuje się, że to nowoczesna forma znanej wszystkim imprezy, która różni się jedynie tym, że zamiast hałaśliwej, ogłuszająco ryczącej, tanecznej muzyki – włącza się na przykład odgłosy natury, szum morza i inne tego typu relaksujące dźwięki. No jak dla mnie rewelacja – zwłaszcza, że w pewnym wieku ceni się spokój i ciszę, a taki chilloucik to pełen relaks, odprężenie, ukojenie dla duszy i ciała.

Szybko znalazłam też zastosowanie dla nowo poznanego określenia – w odrobinę zmienionej formule, ale pasuje idealnie. Chilloucik w domowym SPA.

lazienka_40752137

Nie wiedzieć czemu od początku chilloucik pasował mi do – łazienki. Może też dlatego, że ja uwielbiam moją nową-starą łazienkę odkąd pozwoliłam sobie na wpuszczenie do niej odrobiny egzotyki. Zdecydowałam się na fototapetę w wymarzonym rajskim klimacie – bajka – no i chilloucik pasuje tu wprost wyśmienicie. Rajski klimat płynący z fototapety zupełnie odmienił pomieszczenie – można by powiedzieć upragnione miejsce na wypoczynek 😉

Country home - bathroom countertop

Gorąca kąpiel z pachnącą pianą, łagodne światło, aromatyczne świeczki i delikatna odprężająca muzyka, a w wersji ekskluzywnej dodatkowo lampka szampana i truskawki… RAJ… i to jest właśnie moja wersja chillouciku. Polecam gorąco, zarówno chwile relaksu w domowym spa, jak i aranżacje łazienki z użyciem fototapety – odrobina szaleństwa i luksusu. Nie tylko kafel zdobi łazienkę – fototapeta z laminatem sprawdza się tu tak samo świetnie.

Bathroom

Od dziś łazienka nie musi być zimna, nudna i monotonna, może natomiast, z odrobiną fantazji stać się pożądanym miejscem atrakcyjnego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Komentarze (4)

Pharmf391 dnia: 2017-08-23
Hello!
Pharme472 dnia: 2017-08-19
Hello! [url=http://via3indian.com/#2.html]indian viagra[/url]
Smithd986 dnia: 2017-08-14
Hey, thanks for the blog article.Really looking forward to read more. Much obliged. abfkaceebdfkbged
Kwiatkowska dnia: 2015-10-27
Czy wysylaja Panstwo produkty tez za granice ? Dziekuje i pozdrawiam.